Kamer Fun Club Yahoo! Mail Grubu Kamer Fun Club facebook sayfası Kamer Fun Club twitter sayfası

Üye Girişi

Kullanıcı Adı
:
Parola
:
 
 
 
 
Ceren Kamer, 31 Ocak 1973 yılında Ankara’da doğdu. 6 yaşında Sait Sökmen’den bale eğitimi almaya başladı ve bu eğitimini 10 yıl sürdürdü. Bu süre içinde Şan Tiyatrosu’nda 4 ay rol aldı. Çocukluk yıllarında mankenlik de yaptı.
Ceren Kamer, 31 Ocak 1973 yılında Ankara’da doğdu. 6 yaşında Sait Sökmen’den bale eğitimi almaya başladı ve bu eğitimini 10 yıl sürdürdü. Bu süre içinde Şan Tiyatrosu’nda 4 ay rol aldı. Çocukluk yıllarında mankenlik de yaptı.

Ortaokul ve liseyi Özel Selin Koleji’nde okudu. 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.

İş hayatına Güneş Hayat Sigorta Şirketi’nde Özel Sağlık ve Hayat Sigortası Satış Danışmanlığı yaparak başladı. Best Tv, ve Kanal 6’da Basın Danışmanlığı ve Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak görev yaptı. Number One Tv ve Kral Fm’in Reklam-Satış Departmanı’nda Müşteri Temsilcisi olarak çalıştı.

Spor hayatına baleden sonra buz pateni, Latin Amerikan Dansları ve Tango eklendi. 10 yıl kayak sporu yaptıktan sonra 23 Nisan 2004 tarihinde Çeşme Alaçatı’da hayatının en büyük tutkusu olan windsurf’e başladı. 2006 Ekim ayında Tuzla’da gerçekleştirilen windsurf yarışmasına katıldı ve 4.oldu. Yaptığı diğer sporlar; yüzme, snowboard, fitness, yoga ve pilates’tir.

Ceren Kamer halen yoğun olarak windsurf yapmakta ve geliştirmeye çalışmaktadır.

::: K.F.C. AJANDA

 
 

  • Video 1
  • Video 2
  • Video 3

 
Kamer Fun Club © 2004 - Tüm hakları saklıdır
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlanıyor.